Konsultacje

Poznaj interdyscyplinarne i wielowymiarowe podejście do zdrowia, ciała i umysłu.

„Zdrowie człowieka to fundament, na którym opiera się całe jego szczęście i wszystkie umiejętności” - Benjamin Disraeli

Jeśli chcesz naprawić i zoptymalizować zdrowie, zrzucić zbędne kilogramy i spalić tkankę tłuszczową, poprawić siłę i zbudować masę mięśniową lub zyskać maksimum możliwości psychicznych i fizycznych, potrzebujesz specjalistycznej wiedzy oraz skutecznych strategii. Te obie rzeczy posiadają odpowiedni mentorzy. Dlatego posiadanie odpowiedniego mentora jest kluczowe, abyś mógł uzyskać wyniki, których potrzebujesz.

Karol Wyszomirski posiada specjalistyczną wiedzę i skuteczne strategie, poparte 10 letnim doświadczeniem i edukacją u najlepszych światowych ekspertów z branży health & Fitness. Wyznaje interdyscyplinarne i wielowymiarowe podejście do człowieka, łącząc i wykorzystując najnowsze odkrycia naukowe z dziedzin takich jak dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa, psychodietetyka, psychologia osiągnieć, biohacking, mechanika ćwiczeń oraz hipertrofia mięśniowa. Oferuje swoją wiedzę i umiejętności w formie konsultacji jednostkom i grupom chcącym osiągnąć maksimum swoich możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych.

Współpraca z Karolem Wyszomirskim:

innovation (1)
Bazuje na interdyscyplinarnym i wielowymiarowym podejściu
testing (2)
Polega na osiągnięciu celu poprzez usunięcie pierwotnej przyczyny problemu i zmianę strategi działania
target
Opiera się na unikalnym procesie zapewniającym osiągnięcie zamierzonych rezultatów szybciej

Unikalny proces zmiany:

Krok 1: Identyfikacja przekonań, hierarchii wartości, sposobu myślenia oraz strategii. To wyjątkowy krok, który sprawa, że programy Karola są tak wysoko skuteczne. Zanim zaczniesz realizować swoje cele, powinieneś najpierw wykonać wewnętrzną pracę, aby lepiej zrozumieć siebie, swoje nawyki, zachowania oraz sposób postrzegania świata.

Krok 2: Opracowanie strategii pozwalających przezwyciężyć ograniczające przekonana i nawyki. Kolejne tygodnie współpracy będą poświęcone opracowaniu oraz wprowadzeniu nowych strategii, które pomogą Ci pokonać ograniczające przekonania. Nowe strategie, staną się Twoimi nowymi nawykami, których będziesz mógł używać przez resztę życia.

Krok 3: Wzmocnienie strategii i osiągnięcie celów. Dalsza część współpracy będzie skoncentrowana na umacnianiu Twoich nowych strategii i wykorzystywaniu ich do osiągnięcia celów ustalonych na początku programu.

Obszary konsultacji:

healthy-food
Odżywianie
microscope
Biohacking
gym
Aktywność fizyczna
thinking (1)
Sposób myślenia

W ramach konsultacji otrzymujesz:

 1. Wizyte w gabinecie lub spotkanie online (90-120 minut).
 2. Wywiad żywieniowo-medyczny wraz z identyfikacją najważniejszych potrzeb.
 3. Wywiad psychodietetyczny wraz z identyfikacją kluczowych przekonań, wartości oraz ustalenie źródła i mechanizmu motywacji.
 4. Zlecenie (przed wizytą), analiza oraz interpretacja odpowiednich badań laboratoryjnych.
 5. Ustalenie celów krótko oraz długo-terminowych dotyczących odżywiania, treningu, stylu życia i procesu zmiany.
 6. Ustalenie procesu i opracowanie optymalnej strategii współpracy na kolejne tygodnie lub miesiące.
 7. Wprowadzenie do świata dietetyki klinicznej, dietetyki sportowej i biohackingu, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak działa Twój organizm i jak wpływa na niego środowisko.
 8. Wprowadzenie do świata psychodietetyki oraz psychologii osiągnięć, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o sposobie swojego myślenia oraz działaniu ludzkiego umysłu, aby móc skutecznie osiągnąć swoje cele (nie tylko sylwetkowe i zdrowotne).

Umów się na konsultację

 • 90-120 minut konsultacji diagnostycznej
 • Analiza sytuacji
 • Ustalenie procesu zmiany
 • Ustalenie dalszych warunków współpracy