Opinie

Opinie

Karola bardzo cenie za świetne przygotowanie merytoryczne oparte o najnowsze amerykańskie odkrycia w kulturystyce i dietetyce! Jego wielkim atutem jest rzadko spotykany optymizm życiowy połączony z wysoką kulturą osobistą i erudycją.

Krystian Oppenheim

Krystian Oppenheim

EMEA & APAC People Reporting & Analytics Lead, Vice President at Goldman Sachs
Linkedin.com

Mniej, znaczy lepiej. Tego nauczyła mnie współpraca z Karolem. Mniej posiłków, mniejsze obciążenia treningowe przy bardziej intuicyjnym i rozumowym ćwiczeniu. Efekt? Lepsza sylwetka, więcej motywacji, energii i radości. I o to właśnie chodzi!

Agnieszka Kopacz

Agnieszka Kopacz

Dziennikarz. Prezenter. Specjalista ds. Wystąpień Publicznych.
Linkedin.com

Karol jest wszechstronnym trenerem, który posiada ogromną wiedzę z różnych dziedzin. Jego umiejętności przekładają się na bardzo szybkie postępy. Co więcej, potrafi w bardzo interesujący sposób, uczyć jak się odżywiać, trenować i regenerować.

Eran Gorgen

Eran Gorgen

General Manager at Signify (formerly known as Philips Lighting)
Linkedin.com

Karol to bardzo kreatywny i profesjonalny praktyk, badacz oraz ciągły poszukiwacz nowych rozwiązań w zakresie dietetyki. Wielokrotnie udzielał mi konsultacji przy projektach dotyczących zastosowania diety u klientów w chronicznym stresie oraz przewlekłym bólu. Jego wiedza jest niezastąpiona.

Aneta Kiss Chochół

Aneta Kiss Chochół

Neurofeedback & Biofeedback Therapy Trainer
Linkedin.com

Karol jest światowej klasy specjalistą od dietetyki, treningu personalnego i treningu mentalnego. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności komunikacyjnych i coachingowych. Dla Karola i jego klientów nie istnieją rzeczy niemożliwe. Jego strategie i taktyki są potężne!

Krzysztof Łuczak

Krzysztof Łuczak

Dyrektor ds. Rozwoju Kanału Nowoczesnego Interdruk S.A.

To, co odróżnia Karola od znacznej większości trenerów to przede wszystkim podejście holistyczne. Praca nad ciałem i umysłem (...). Ilość dobrych pomysłów, które zacząłem produkować dzięki współpracy z Karolem znacznie wzrosła. Jestem przekonany, że biznes wkrótce bardziej zainteresuje się biohackingiem.

Krzysztof Ulicki

Krzysztof Ulicki

Head of B2B commerce | sales | digital marketing | omnichannel
Linkedin.com

Karol, to nie tylko trener i dietetyk. To osoba, której bardzo zależy na Twoim sukcesie. Jest świetnym człowiekiem i wykwalifikowanym specjalistą. Karol sprawi, że uzależnisz się od zdrowego stylu życia. Polecam go z wielkim zadowoleniem!!!

Małgorzata Markiewicz

Małgorzata Markiewicz

Client Service & Digital Marketing Director w FAS DIGITAL & DESIGN
Linkedin.com

Karol zaimponował mi doświadczeniem z biomechaniki i nieszablonowym, chwilowo nawet szokującym podejściem do treningów. Widzę, że nieustannie inwestuje w siebie i wiedza, jaką przywozi z zagranicznych szkoleń jest imponująca! Nigdy nie miałem takich efektów jak podczas kilku miesięcy pracy z Karolem!

Maciej Janicki

Maciej Janicki

Board member & CMO @ Intimex- authorised GE Healthcare distributor
Linkedin.com

Karol zrewolucjonizował mój sposób treningu. Wystarczyło kilka spotkań, żeby efekt okazał się lepszy niż po całych miesiącach zmagań samemu. Wszystkim serdecznie polecam współpracę z Karolem, ponieważ może pochwalić się dużym doświadczeniem i wszechstronnością.

Marcin Przybylski

Marcin Przybylski

Polski Aktor Teatralny i Filmowy. Wykładowca Warszawskiej Akademii Teatralnej

Karol jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą z szeroką wiedzą na temat nowoczesnych i innowacyjnych metod treningowych oraz odżywiania i suplementacji. Programy Karola są wyjątkowe i o wiele bardziej skutecznie niż wszystko czego próbowałem do tej pory.

Maciej Jeziorski

Maciej Jeziorski

Commercial Manager Public CEE at Signify, formerly known as Philips Lighting
Linkedin.com

Karol zrewolucjonizował sposób, w jaki dotychczas się odżywiałem i trenowałem, wyciągając mnie z zastoju. Już od pierwszych tygodni współpracy zaobserwowałem niesamowity wzrost siły, znaczącą poprawę w sylwetce oraz bardzo dobre samopoczucie na co dzień.

Robert Chmielewski

Robert Chmielewski

Co-Founder at ShareSpace.pl
Linkedin.com

Karol posiada ogromną wiedzę, umiejętność motywacji oraz doskonałe poczucie humoru. Wszystko czego uczy i zaleca swoim podopiecznym jest oparte na solidnych podstawach merytorycznych. Wiem, że jestem w najlepszych rękach!

Maria Łabuś

Maria Łabuś

Business Development Manager Online Channel Cee at Philips Lighting
Linkedin.com

Współpracę z Karolem polecam absolutnie każdemu, kto chce zadbać przede wszystkim o swoje zdrowie, ale także sportową formę. Naprawdę warto!

Krzysztof Ulicki

Krzysztof Ulicki

Technology, Media & Telecommunications
Linkedin.com

W wieku 43 lat, po 4 miesiącach współpracy dopracowałem się upragnionego „kaloryfera”, straciłem 14 cm w pasie, nie tracąc jednocześnie obwodów w innych partiach. Z czystym sumieniem polecam Karola, profesjonalistę i motywatora jakich mało.

Grzegorz Komar

Grzegorz Komar

Menager IT, odpowiedzialny za współpracę z Biznesem.
Linkedin.com