Opinie

Szymon Zając (-30 kg)

-30 kg i - 15 cm z z talii w 16 tygodni. Zero aerobów, trening siłowy 4 razy w tygodniu po 45 min.

Gosia M. (-13 kg)

- 13 kg, - 25 cm z brzucha, - 18 cm z talii. Dodatkowo ujędrniłam uda i podniosłam pośladki!

Michał Janczarski (-29 kg)

-29 kg, - 34 cm z brzucha. Trening 4 razy w tygodniu, przez 5 miesięcy.

Grzegorz K. (+6 kg)

+6 kg i - 11 cm z z talii. Zero aerobów, trening siłowy 5 razy w tygodniu po 45 min.

Iwona (-6 kg)

-13 kg, - 11 cm z brzucha. Trening na siłowni 3 razy w tygodniu przez 8 tygodni.

Wojtek Konnecki (+8 kg)

+8 kg, -13 cm z talii. Trening siłowy 4 razy w tygodniu.

Maciek J. (+7 kg)

+ 7 kg, - 12 cm z brzucha.

Michał S. (-16kg)

- 16 kg, - 23 cm z brzucha, Trening 3 razy w tygodniu.

Kasia Z. (-14 kg)

-14 kg, - 22 cm z brzucha, - 14 cm z talii.

Daniel Dawidowski (+36 kg)

+36 kg

Tomasz (-42 kg)

- 42 kg, - 37 cm z brzucha

Maciek Zawłocki (+26 kg)

+26 kg

Opinie

Krystian Oppenheim

Global Talent Analytics Lead at UBS
„Miałem przyjemność ćwiczyć z Karolem przez wiele miesięcy i jestem zachwycony rezultatami! Dzięki wspaniałemu przygotowaniu merytorycznemu Karola, opartemu o najnowsze amerykańskie odkrycia w kulturystyce i dietetyce, udało mi się znacznie zwiększyć siłę i wyraźnie poprawić sylwetkę w rekordowym czasie. Karol jest prawdziwym pasjonatem bodybuildingu i swoim entuzjazmem potrafi zarażać klientów, nawet gdy na trening przychodzą po całym dniu ciężkiej pracy. Podczas treningów Karol z przyjemnością dzieli się tajnikami swojej wiedzy i w trakcie rozmowy ma się wrażenie, że świat kręci się wokół sportów sylwetkowych ? Jednak największym chyba atutem Karola jest rzadko spotykany optymizm życiowy połączony z wysoką kulturą osobistą i erudycją – po treningu zawsze byłem w znakomitym humorze, pełen nowych pomysłów oraz energii na nadchodzący dzień. „

Marcin Przybylski

Polski Aktor Teatralny i Filmowy. Wykładowca Warszawskiej Akademii Teatralnej
„Wystarczyło kilka spotkań z Karolem, żeby efekt treningowy okazał się lepszy niż po całych miesiącach zmagań fizycznych samemu. Wcześniej zdarzało się, że po dwóch godzinach walki z ciężarami opuszczałem klub zmęczony, obolały i zniechęcony, a efekt wizualny był w najlepszym wypadku średni. Karol zaraził mnie swoim entuzjazmem i prawdziwą pasją. Zracjonalizował sposób treningu udowadniając, że niekoniecznie ważny jest ciężar, ale odpowiednia technika i sposób myślenia. Uświadomił mi, że pracując nad daną partią mięśni dotychczas angażowałem niepotrzebnie jeszcze kilka innych, co nie miało szans przynieść odpowiedniego skutku. Dzisiaj po treningu wychodzę “dobrze i świadomie” zmęczony, a na drugi dzień zamiast poczucia rezygnacji jestem odpowiednio fizycznie i mentalnie zmotywowany do kolejnych ćwiczeń. Wszystkim serdecznie polecam współpracę z Karolem Wyszomirskim, bo mimo młodego wieku może pochwalić się dużym doświadczeniem i wszechstronnością. „

Małgorzata Markiewicz

Senior Account Manager w Agencja Reklamowa Nairobia
„Jeśli trafiłeś na tą stronę to znaczy, że szukasz najlepszego personalnego trenera. I dobrze trafiłeś! Współpracuje z Karolem od 6 mc i polecam go każdemu, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe i styl życia. Mój wynik to 11kg, 18 cm w pasie, 10 cm w talii i biodrach mniej!!! Z Karolem wszystko da się osiągnąć pod warunkiem, że ty dasz z siebie 100% na treningu i poza siłownią. To jest nie tylko trener ale i osoba, której bardzo zależy na Twoim sukcesie. Ma jedną najważniejszą cechę – słucha swoich klientów. Każdy trening przygotowuje indywidualnie pod klienta – dopasowuje pod cele, możliwości i tryb życia. Każdy trening jest inny, zróżnicowany – ale każdy zawsze Cię zmęczy. Pojawia się pot na czole, wkurzenie ale też jest dużo śmiechu. Karol jest po prostu świetnym człowiekiem i specjalistą. Sprawi, że uzależnisz się od zdrowego stylu życia. Polecam go z wielkim zadowoleniem.”

Robert Chemielewski

Co-Founder at ShareSpace.pl
„Zacząłem trening z Karolem kiedy zaczepił mnie na siłowni widząc jak topornie idzie mi wyciskanie ogromnego ciężaru na sztandze. Zasugerował zmiany w mojej technice, oraz zmniejszenie obciążenia które tylko przeszkadzało mi w poprawnym wykonywaniu danego ćwiczenia. Od tego dnia Karol zrewolucjonizował sposób w jaki dotychczas trenowałem I wyciągnął mnie z zastoju. Karol nie tylko pokazał mi jak poprawnie odżywiać się I ćwiczyć ale również tłumaczył teorie która stała za każdym z elementów poprawnego treningu. Już od pierwszych tygodni treningów zaobserwowałem niesamowity wzrost w sile, znaczną poprawę w sylwetce oraz bardzo dobre samopoczucie na co dzień. Fakt, że większość czasu spędzam za granicą nie był przeszkodą dla mojej współpracy z Karolem. Kiedy tylko wracałem w trakcie świątecznych przerw trenowaliśmy objaśniając każde z innowacyjnych ćwiczeń. Sesje odbywały się w miłej, koleżeńskiej I zarazem profesjonalnej atmosferze. Za granicą Karol podsyłał mi plany treningowe I dietetyczne rozpisane pod moje wymagania oraz cele. Odpowiadał na wszystkie moje pytania objaśniając małe niuanse które robiły ogromną różnice. Wyniki mówią same za siebie. 12kg masy mięśniowej w okresie pierwszych 6 miesięcy. A to dopiero początek.”

Grzegorz Komar

Kierownik Portfela Projektów IT w firmie Polkomtel
„Karola poznałem w lutym 2017, szukając trenera, który musi posiadać odpowiednie wykształcenie – to było dla mnie ważne. Oczekiwałem od niego, że przełamie stagnację, w której się znalazłem. Ćwiczyłem od lat, poświęcając na trening niejednokrotnie 5-6 dni w tygodniu po 2 godziny (trening siłowy i aerobowy) – bez specjalnych efektów. Mimo setek godzin spędzonych na bieżni, ukończenia 6 Weidera, nie mogłem dopracować się wymarzonego „kaloryfera”.
Karol, przede wszystkim, od pierwszego dnia całkowicie zmienił moją dietę (eh, do tej pory byłem przekonany, że odżywiam się prawidłowo). Trening, który mi zaaplikował, był całkowicie inny od dotychczasowego. Cholernie intensywny trening siłowy, podczas którego efektywnie ćwiczyłem mięśnie przez 45 minut, z godziny spędzanej na treningu (wcześniej było to maks 15 minut, podczas godzinnego treningu). Okazało się, że godzina TAKIEGO ? treningu dziennie, w zupełności wystarczy. Zacząłem tracić w pasie, bez spędzania setek godzin na bieżni, na treningach aerobowych. Każda kolejna faza treningowa, była optymalnie skonstruowana i zaskakiwała mnie intensywnością i różnorodnością.
Z Karolem nie ma łatwych treningów ? ….. są cholernie ciężkie, ale w połączeniu z dietą, którą aplikuje, efekty są naprawdę widoczne i to przy poświęceniu na trening połowy tego czasu, który poświęcałem wcześniej.
Tak, po 3-4 miesiącach, straciłem w pasie 14 cm, nie tracąc jednocześnie obwodów w klatce, barkach itp. W wieku 43 lat dopracowałem się upragnionego „kaloryfera”, wyrzeźbiłem sylwetkę jak nigdy wcześniej ?….. Teraz jesteśmy w fazie budowy „suchej” masy mięśniowej…. ?
Z czystym sumieniem, polecam Wam wszystkim Karola, profesjonalistę, motywatora jakich mało ? (gdy wydaje Ci się, że robisz właśnie ostatnie powtórzenie, bo na więcej nie masz już siły, Karol sprawi, że zrobisz jeszcze dwa ? ), ale przede wszystkim trenera cholernie skutecznego, który zmieni Twoją sylwetkę, szybciej niż Ci się wydaje ?„

Eran Gorgen

General Manager Philips Lighting
„Karol is all-around trainer has knowledge of body, muscle and nutrition. Combining all, he knows what it takes to put on serious muscle, lose fat or gain strength – whatever your goal would be. He is able to deliver your training with useful and interesting information in an easy and teaching manner, which helps you to develop your knowledge as well. Through his trainings, you would feel that your energy, effort and time are spent just to the point towards your target. You will recognize this especially if you compare your exercises to what some others are doing around you in the gym. He helped me to go down by 20kgs and start to transform in 6 months time with personalized training program and nutrition plan – very happy so far and still to go…As hard as it may feel sometimes, he will keep you up to achieve your competitive goals. „

Maciej Janicki

Chief Marketing Officer At Intimex – Authorized GE Healthcare Distributor
„Z Karolem zacząłem ćwiczyć w 2014 roku i już wtedy zaimponował mi doświadczeniem z biomechaniki i nieszablonowym, chwilami nawet nieco mnie szokującym podejściem do treningów. „Mniejsze ciężary a lepsze efekty?” To nie była szkoła bodybuildingu, jaką powszechnie się spotyka pośród wszechobecnych dziś „specjalistów”. Nigdy jednak nie miałem takich efektów, jak podczas kilku miesięcy pracy z Karolem. Warto dodać, że rekreacyjnie ćwiczyłem już od 7 lat. Niestety, wypadek uniemożliwił mi dalsze wspólne treningi. Ucierpiała bardzo na tym waga i moje samopoczucie. Po prawie 2 letniej przerwie ociężały wróciłem do Karola. Najprościej będzie napisać „WOW!” Karol nieustannie inwestuje w siebie i wiedza, jaką nabył podczas mojej przerwy jest imponująca! Odpowiednio skomponowana dieta, suplementacja i wspólne ćwiczenia w zaledwie 3 miesiące pozwoliły mi wrócić do dawnej formy i jestem na dobrej drodze, aby było lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
Jeśli szukacie doświadczonego trenera, który ma fantastyczne poczucie humoru, potrafi motywować i wprost zaraża optymizmem, to tym kimś jest właśnie Karol Wyszomirski.”

Maria Łabuś

Business Development Manager Online Channel Cee at Philips Lighting
„Podczas jednego z treningów Karol zapytał mnie jakie cechy u trenera są dla mnie najważniejsze. Odpowiedziałam, że wiedza teoretyczna, umiejętność motywacji oraz poczucie humoru. Karol wszystkie te cechy posiada, dlatego z wielka przyjemnością ćwiczę z nim od 7 miesięcy. Cieszę się na każde zajęcia bo widzę efekty (12kg mniej !) i wiem też, że wyjdę z nich w świetnym humorze, gotowa na kolejne wyzwania. Pęd do rozwoju i nauki daje mi pewność, że wszystko co robimy w ramach treningu i diety, jest oparte na solidnych podstawach merytorycznych. Wiem, że jestem w najlepszych rękach!”

Adam Tyszer

Operations Director at Canal+ Cyfrowy
Karol ma bardzo zdrowe podejście do treningu – nie przesadza z ciężarami, wychodząc z założenia, że kluczowa jest poprawna technika wykonywania ćwiczeń. Rozumie on potrzeby klientów i do każdego potrafi podejść indywidualnie. Dla mnie przygotował prosty trening funkcjonalny z użyciem ciężaru własnego ciała, który mogłem wykonywać przez dwa tygodnie na wakacjach. Pokazał mi kilka nowych wariantów podstawowych ćwiczeń – przysiady, pompki oraz technikę ich wykonywania – cały czas w napięciu mięśniowym. „

Terry Gamble

Director of American School of Warsaw
„I have had the opportunity to train in gyms all over the world and I have found Karol to be easily the most knowledgeable, attentive, and positive personal trainer I’ve ever had the pleasure to work with.”

Nicole Gamble

Freelance Editor in The Blue Pencil Editing Services
„I’m a Canadian certified personal trainer and a huge fan of Karol’s. Strength training has been my fitness specialty for many years, but I’ve never met anyone with as much technical knowledge, practical ability, passion for muscle building, and incredible positivity as Karol. He’s simply the best!„

Maciej Jeziorski

Business Leader Industry, Philips Lighting
I had the opportunity to work out under Karol’s supervision and according to the tailor-made training course for a couple of months. I must admit that it was a very good experience, as Karol is highly qualified trainer with wide knowledge of modern and innovative exercise methods, which are always designed to meet specific needs and requirements.

Interestingly, one understands that the exercise program provided by Karol is unique and exceptional, as exercises performed with Karol are fairly different than anything you come across in the gym. Importantly, Karol’s exercise program is much more effective than any other traditional workout.

Overall, Karol leads every personal training is very professional and yet friendly manner.

Katarzyna Zarosińska

Managing Partner at The Palms
„Odkąd pamiętam zmagałam się z otyłością. Próbowałam już chyba wszystkich diet oraz różnych form aktywności fizycznej – nic nie pomagało. Postanowiłam spróbować po raz ostatni, tym razem z trenerem personalnym. Tak trafiłam na Karola, który już na pierwszym spotkaniu ujął mnie swoją wiedzą i profesjonalizmem. Dostałam smaczną dietę, dopasowaną nie tylko do mojego wieku i wagi ale również trybu pracy i upodobań. Do tego naprawdę przyjemny trening, po którym swobodnie mogę funkcjonować przez resztę dnia. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po tygodniu ćwiczeń z Karolem widać było pierwsze efekty. Dzisiaj, po czterech miesiącach regularnego treningu jestem lżejsza o 13kg i nie poznaje swojego ciała w lustrze. Karol jest bardzo zaangażowanym trenerem. Na bieżąco i odpowiednio do wyników, optymalizuje dietę oraz treningi. Jest żywą kopalnią zdrowych przepisów kulinarnych oraz różnorodnych ćwiczeń dzięki którym siłownia nie jest nudą. Dodatkowo Karol zaraża pozytywnym nastawieniem do życia i jak nikt inny potrafi zmotywować do wysiłku fizycznego. Kiedyś nie lubiłam ćwiczyć, dziś lecę na trening w podskokach i nie mogę doczekać się kolejnego. Dzięki Karolowi jestem zdrowsza, sprawniejsza, ładniejsza i ciągle uśmiechnięta. Odpowiednio dobrane przez niego ćwiczenia w połączeniu ze zdrową dietą dają 100% sukces!:) Bardzo polecam!!!”

Małgorzata Wróblewska

Managing Partner, CEO at The Palms
„Trening personalny z Karolem zmienił moje podejście do ćwiczeń. Nigdy nie byłam fanką siłowni, ale teraz wiem, że tylko taki rodzaj treningu przynosi efekty i zmienia moją sylwetkę. Przygotowuję się do przebiegnięcia maratonu i bardzo ważny jest dla mnie kompleksowe podejście do zrealizowania tego celu. Wzmocnienie mięśni i ćwiczenia są jedną z trzech części. Druga to przepis na dobre odżywianie – dopasowane do moich celów i intensywności ćwiczeń. Trzecia część to motywacja – znam wielu ludzi, którzy wyznają zasadę pozytywnego podejścia do życia, ale Karol bije ich wszystkich na głowę! Polecam spróbować!”

Piotr Belka

Ever since I remember, I wanted to change my body. Unfortunately despite my sincere desire and good motivation I wasn’t able to achieve … anything. Several attempts at personal training also ended in failure.

I found Charles at the local gym when he was training. I thought he was a rare trainer who did not want to hurt his clients.

Charles approaches training individually and holistically: he prepares diets, supplements and exercises that are easy to keep. He constantly monitors progress and makes changes in order to achieve optimal results – And you can see the results!

Of course on my part there is determination and hard work, but Charles’ optimism and energy make the trainings systematic, not sporadic.

Every question and query is always professionally and reasonably explained and it is clear that Charles has great knowledge which is constantly expanding. Respect, man.

I can’t wait to see my photo in the “Metamorphosis” section.

I highly recommend him!

Martyna Gazda

„Myślałam, że dodatkowymi kilogramami jestem obciążona genetycznie i jakiej diety i ćwiczeń bym nie zastosowała nadwaga jest nieunikniona, bo przecież skłonność do tycia wygra. Z czasem jednak trudniej było mi zaakceptować fakt, że moja waga rzutuje na brak pewności siebie i postanowiłam działać. Mój trener ma zbawienny wpływ nie tylko na moją wagę i centymetry, których dla przykładu ubyło 5 cm w udach w pierwszym miesiącu ćwiczeń, ale także na moją wiarę w siebie. Trening dla ciała i ducha – tak bym to nazwała. Teraz kiedy patrzę w lustro, po dwóch miesiącach ćwiczeń pod okiem trenera, widzę to o czym zawsze marzyłam, a to dopiero początek drogi. Największym zaskoczeniem był sam trening, który jest niezwykle przyjemny i idealnie dopasowany do tego co jesteś w stanie zrobić i udźwignąć. Przez to masz ochotę ćwiczyć codziennie. Mam wielkie szczęście, że trafiłam na taką ofertę, bo bez tego nie była bym w tym miejscu co teraz: szczęśliwa, pewna siebie i z przekonaniem, że w życiu można wszystko. Dziękuje!!!”