Pakiet Sylwetka

Dla kogo pakiet sylwetka?

- dla osób, które chcą zbudować silną i atletyczną sylwetkę;

- dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową do miniumum;

- dla osób, które chcą zbudować dobrej jakości masę mięśniową;

- dla osób, które chcą zbudować siłę, poprawić kondycje i wytrzymałość;

- dla osób, które chcą przełamać stagnacje;

- dla osób, które chcą ruszyć oporne partie mięśniowe;

- dla osób, które chcą poprawić i przyspieszyć regeneracje;

- dla osób, które chcą wyleczyć kontuzje;

- dla osób, które chcą wyprostować postawę;

- dla osób, które chcą poprawić wyniki w swojej dyscyplinie;

- dla osób, które chcą przeżyć całkowitą metamorfozę sylwetki.

Co otrzymujesz pakiecie?

Spotkanie

Spotkanie

Po wcześniejszym ustaleniu odpowiedniego dla Ciebie terminu spotkamy się w moim gabinecie lub przeprowadzimy konsultacje online.
Analiza kwestionariuszy

Analiza kwestionariuszy

Wspólnie przeanalizujemy kwestionariusze dotyczące stylu życia, sposobu odżywiania się, poziom stresu oraz stanu psychofizycznego.
Interpretacja zleconych wyników badań

Interpretacja zleconych wyników badań

W trakcie wizyty przeanalizujemy wspólnie twoje wyniki badań, pod kątem wykluczenia jakichkolwiek jednostek chorobowych.
Wdrożenie do dietetyki sportowej

Wdrożenie do dietetyki sportowej

Podczas pierwszej konsultacji oraz całego okresu współpracy, będziemy uczyli się dietetyki sportowej. Dzięki temu wypracujesz dobre i długoterminowe nawyki.
Wdrożenie do psychodietetyki

Wdrożenie do psychodietetyki

Podczas pierwszej konsultacji dowiesz się, jak myśli oraz emocje wpływają na Twoje ciało oraz poznasz role podświadomości w procesie kształtowania nawyków.
Zalecenia dietetyczne

Zalecenia dietetyczne

W trakcie konsultacji dowiesz się jakie produkty możesz jeść oraz otrzymasz obszerne zalecenia dopasowane do twojego stanu zdrowia i potrzeb.

Dzięki pakietowi sylwetka, dowiesz się:

Jak zbudować silną i atletyczną sylwetkę.

Jak zbudować silną i atletyczną sylwetkę.

Jak zredukować tkankę tłuszczową bez utraty masy mięśniowej.

Jak zredukować tkankę tłuszczową bez utraty masy mięśniowej.

Jak zbudować dobrej jakości masę mięśniową.

Jak zbudować dobrej jakości masę mięśniową.

Jak zwiększyć siłę, poprawić kondycje i wytrzymałość.

Jak zwiększyć siłę, poprawić kondycje i wytrzymałość.

Jak przełamać stagnacje i ćwiczyć oporne partie mięśniowe.

Jak przełamać stagnacje i ćwiczyć oporne partie mięśniowe.

Jak pozbyć się chronicznego bólu stawów, pleców i kręgosłupa.

Jak pozbyć się chronicznego bólu stawów, pleców i kręgosłupa.

Jak poprawić sen i przyspieszyć regeneracje.

Jak poprawić sen i przyspieszyć regeneracje.

Jak całkowicie przetransformować swoją sylwetkę.

Jak całkowicie przetransformować swoją sylwetkę.

Czy jesteś już gotowy na współprace ze mną?

POMOGĘ CI ZBUDOWAĆ SILNĄ I ATLETYCZNĄ SYLWETKE

Opinie klientów

Robert Chmielewski

Robert Chmielewski

Co-Founder at www.ShareSpace.pl
„Zacząłem trening z Karolem kiedy zaczepił mnie na siłowni widząc jak topornie idzie mi wyciskanie ogromnego ciężaru na sztandze. Zasugerował zmiany w mojej technice, oraz zmniejszenie obciążenia które tylko przeszkadzało mi w poprawnym wykonywaniu danego ćwiczenia. Od tego dnia Karol zrewolucjonizował sposób w jaki dotychczas trenowałem I wyciągnął mnie z zastoju. Karol nie tylko pokazał mi jak poprawnie odżywiać się I ćwiczyć ale również tłumaczył teorie która stała za każdym z elementów poprawnego treningu. Już od pierwszych tygodni treningów zaobserwowałem niesamowity wzrost w sile, znaczną poprawę w sylwetce oraz bardzo dobre samopoczucie na co dzień. Fakt, że większość czasu spędzam za granicą nie był przeszkodą dla mojej współpracy z Karolem. Kiedy tylko wracałem w trakcie świątecznych przerw trenowaliśmy objaśniając każde z innowacyjnych ćwiczeń. Sesje odbywały się w miłej, koleżeńskiej I zarazem profesjonalnej atmosferze. Za granicą Karol podsyłał mi plany treningowe I dietetyczne rozpisane pod moje wymagania oraz cele. Odpowiadał na wszystkie moje pytania objaśniając małe niuanse które robiły ogromną różnice. Wyniki mówią same za siebie. 12 kg masy mięśniowej w okresie pierwszych 6 miesięcy”.
Eran Gorgen

Eran Gorgen

General Manager Philips Lighting
„Karol is all-around trainer has knowledge of body, muscle and nutrition. Combining all, he knows what it takes to put on serious muscle, lose fat or gain strength – whatever your goal would be. He is able to deliver your training with useful and interesting information in an easy and teaching manner, which helps you to develop your knowledge as well. Through his trainings, you would feel that your energy, effort and time are spent just to the point towards your target. You will recognize this especially if you compare your exercises to what some others are doing around you in the gym. He helped me to go down by 20kgs and start to transform in 6 months time with personalized training program and nutrition plan – very happy so far and still to go…As hard as it may feel sometimes, he will keep you up to achieve your competitive goals.”
Grzegorz Komar

Grzegorz Komar

Kierownik Portfela Projektów IT w firmie Polkomtel
„Karola poznałem w lutym 2017, szukając trenera, który musi posiadać odpowiednie wykształcenie – to było dla mnie ważne. Oczekiwałem od niego, że przełamie stagnację, w której się znalazłem. Ćwiczyłem od lat, poświęcając na trening niejednokrotnie 5-6 dni w tygodniu po 2 godziny (trening siłowy i aerobowy) – bez specjalnych efektów. Mimo setek godzin spędzonych na bieżni, ukończenia 6 Weidera, nie mogłem dopracować się wymarzonego „kaloryfera”.
Karol, przede wszystkim, od pierwszego dnia całkowicie zmienił moją dietę. Trening, który mi zaaplikował, był całkowicie inny od dotychczasowego. Ćwiczyłem tylko przez 45 minut. Okazało się, że godzina TAKIEGO treningu, w zupełności wystarczy. Zacząłem tracić w pasie, bez spędzania setek godzin na bieżni, na treningach aerobowych. Każda kolejna faza treningowa, była optymalnie skonstruowana i zaskakiwała mnie intensywnością i różnorodnością. Po 3 miesiącach, straciłem w pasie 14 cm, nie tracąc jednocześnie obwodów w klatce, barkach itp. W wieku 43 lat dopracowałem się upragnionego „kaloryfera” i wyrzeźbiłem sylwetkę jak nigdy wcześniej.

Kontakt

Masz pytania lub chciałbyś dostosować ofertę do swoich indywidualnych potrzeb? Zachęcam do kontaktu.