Poznaj prawdę… Kim jest Karol Wyszomirski

16 kwietnia 2018

Poznaj prawdę… Kim jest Karol Wyszomirski

Przeczytanie tego artykułu sprawi, że poznasz prawdę na mój temat. Prawdę, którą zbyt długo trzymałem w ukryciu.

Cześć czytelniku,

nazywam się Karol Wyszomirski aka Charles Power.

Charles Power. Skąd wzięła się na ksywka?

Charles to po angielsku Karol.

A stany to stan, stan umysłu, w którym często się znajduję i w który bardzo często zabieram bliskie mi osoby.

Ale o tym za chwilę…

“Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają.” – Walter Isaacson – Steve Jobs

 

Przez lata pracowałem ze światowej klasy ekspertami w dziedzinach związanych z ciałem, umysłem i duchem.

Jednak mimo to wpadłem w bardzo niebezpieczną pułapkę.

Pułapkę własnego umysłu.

Tak dobrze przeczytałeś. Pułapkę własnego umysłu wynikającą z ogromu wiedzy, jaki posiadłem.

Nie czas na fałszywą skromność, nie jestem w żadnym stopniu zarozumiały, tylko szczery do bólu.

Wiem, że nic nie wiem” – Sokrates

Poznając coraz to bardziej skomplikowane technologie, teorie, techniki czy metody pracy nad ciałem, umysłem i duchem, popełniłem gdzieś błąd – nabyłem zbędne przekonanie, że JESZCZE nie mam wystarczającej wiedzy, aby dzielić się nią z innymi (przecież stale odkrywam coś nowego) a ludzie w Polsce nie są gotowi na to, by usłyszeć prawdę.

Mało kto zostaje obdarowany takim darem jak ja.

Dostępem do najlepszych na świecie ekspertów oraz wspaniałych klientów, od których ciągle się uczę.

Ogrom wiedzy, której nie można pozyskać w Polsce, a którą przez wiele lat pozyskiwałem, zawdzięczam m.in.:

Benowi Pakulskiemu – światowej sławy ekspert w dziedzinie fitness i dietetyki, autor najlepszego na świecie programu treningowego #MI40.

Joe Bennett’owi – Jeden z najbardziej poszukiwanych trenerów w branży fitness. Jest nie tylko trenerem, ale przede wszystkim określa się go mianem „Hypertrophy Coach”.

„Joe, specjalizuje się w powiększaniu opornych partii ciała, poprawianiu symetrii i tworzeniu proporcjonalnych, zrównoważonych sylwetek poprzez dodawanie dobrej jakości mięśni. Każdy przyzwoity trener może sprawić, że klienci i sportowcy będą szczupli, czasami prawidłowo umięśnieni. Jednak prawdziwa równowaga między sztuką a nauką pochodzi wyłącznie z umiejętności prawdziwej zmiany czyjejś struktury i budowy ciała.”

Tom Purvis – TRAINER TO THE TRAINERS® i ponadto twórca Resistance Training Specialist®

 “…the personal training guru who changed resistance training…” — Vogue Magazine, Nov 1995.

„Program, the only continuing education and certification program in the nation specializing in Exercise Mechanics.”

 

 Tom jest legendą, mógłbym pisać o nim godzinami, ale nie czas teraz na to.

Joe Dowdell – twórca i właściciel  „Of Dowdell Fitness Systems”; współtwórca Ultimate You i właściciel elitarnej „An elite NYC-based training and performance facility określa RTS jako:

„RTS: the best kept secret in exercise professional education”.

Więcej o Tomie możesz przeczytać tutaj.

Michael Goulden – Michael specjalizuje się w tworzeniu strategii ćwiczeń, które pomogą Ci przekroczyć swój potencjał.

Wykorzystuje wiedzę z zakresu biomechaniki (w szczególności mechaniki ćwiczeń) i neurobiologii. Michael specjalizuje się w budowie programów, które są stworzone dokładnie dla twojego ciała, zgodne z twoją anatomią anatomią, stawiają na uzyskanie indywidualnego doświadczenia treningowego i gwarantują uzyskanie pożądanego rezultatu.

Michael jest jednym z niewielu specjalistów od ćwiczeń w Europie, który posiada wyróżnienie -Mastery Level Resistance Training Specialist (RTSm) i również  Muscle Activation Techniques – Master Level Specialist (MATm). Posiada tytuł magistra z biomechaniki i obecnie studiuje program MAT Rx. Jest jednym w Europie uczniem legendarnego „ojca” treningu personalnego Toma Purvisa.

With the best specialists in Europe to hold the distinction of being qualified as both a Mastery Level Resistance Training Specialist (RTSm) and as a Muscle Activation Techniques – Master Level Specialist (MATm) @michael.goulden. ——————————————– #RESISTANCETRAININGSPECIALIST is dedicated to the objective exploration of industry standards and trends such as “functional training”, “stretching” and “full range of motion” as well as examining and applying the ignored science of Exercise Mechanics… the real key to understanding the number one modality used in every form and type of exercise from Pilates to powerlifting, cardio to strength… resistance. #educateanddominate #mi40ambbasador #integra #urbanfitness #london #education #biomechanics #kinesiology #gym #workout #training #mechanics #body #muscles #goals #instadaily

Post udostępniony przez Karol Wyszomirski (@power.charles)


Rudy Mawer – Światowej klasy ekspert w dziedzinie odchudzania kobiet i optymalizacji damskich hormonów w kontekście budowania jędrnych sylwetek.

Konsultował US Navy Deep Sea Divers, NBA Athletes, Hollywood Celebs, MLB Baseball, WWE Wrestlers, Gold Medalists i Pro Bodybuilders. Pracował jako Human Performance Research w laboratorium University of Tampa Human Performance oraz w redakcji Journal of International Society of Sports Nutrition. Opublikował ponad 100 artykułów z literatury naukowej na całym świecie, w Internecie i w czasopismach takich jak: Women’s Health, FLEX, M&S, Health&Fitness Magazine, Oxygen, Bodybuilding.com Men’s Health.

To właśnie jego wybrałem jako nauczyciela w dziedzinie odchudzania kobiet i optymalizacji damskich hormonów.

Jonathan Goodman – uwielbia ćwiczenia, nienawidzi złych skarpet i uważa się za kluczowego konesera ciasta cytrynowego. Jest twórcą Personal Trainer Development Center (thePTDC) – największej na świecie niezależnej społeczność trenerów osobistych.

Autorem Viralnomics (oraz 6 innych książek na temat profesjonalnego treningu personalnego). Jon sprzedał dziesiątki tysięcy egzemplarzy swoich książek, programów szkoleniowych i kursów. Tworzy artykuły dla Men’s Health, Schwarzenegger.com, Muscle & Fitness i Forbes wielu innych. Pisze o treningu osobistym i lubi filozofować i eksperymentować z nowymi mediami.

Chyba nie musze Ci wyjaśniać, dlaczego uczyłem się od Johna 🙂

Kassem Hanson – Twórca @N1.education, training and the science of trainability. Pedagog fitness, mentor i innowator.

W swoich wczesnych latach edukacji, po raz pierwszy uzyskał Personal Training Certification ACE w wieku 18 lat, a następnie kilka stopni uniwersyteckich, w tym: BA Biochemistry and Molecular Biology – Cornell, BA Biology – Cornell, BS Exercise Science – Cornell, NASM – National Academy of Sports Medicine, ACE – American Council on Exercise, CCN- Certified Clinical Nutritionist, FMP – Functional Medicine Practitioner i wiele innych.

Vince del Monte – Światowej sławy trener fitness i autor – znany również jako ekspert “Skinny Guy” – który pomógł dziesiątkom tysięcy chudych facetom i dziewczyn pokonać ich nieprzyjazne dla mięśni geny bez leków i suplementów.

Vince jest krajowym mistrzem fitnessu, najbardziej poszukiwanym trenerem fitness w swojej okolicy, regularnym współpracownikiem magazynu Men’s Fitness, Bodybuilding.com oraz autorem najlepszego na świecie szkolenia z budowy mięśni dla hardgainerów – No Nonsense Muscle Building.

Mark Coles – wykładowca, trener sylwetkowy, mentor profesjonalnych trenerów i zawodników na całym świecie. Mark jako jedyny trener na świecie uzyskał dyplom stosowania medycyny funkcjonalnej w praktyce klinicznej (AFMCP) – Institute of Functional Medicine.

Adam Miller – Topowy szkoleniowiec sportów siłowych, kondycyjnym oraz światowej sławy trójboista. Adam ma niesamowite poczucie humoru! Zapamiętam je na długo :)))

Iliana Ramirez – z pochodzenia Meksykanka, urodzona w rodzinie z tradycjami Szamanów Curanderos, mieszkająca aktualnie w Polsce. Doktor w dziedzinie farmacji, prywatnie żona doktora Mateusza Grzesiaka, pasjonatka podróży, medytacji, jogi i rozwoju holistycznego. Autorka książki „Częstotliwość Serca”.

Iliana łączy namacalny świat nauki ze światem duchowym, praktycznie niedostępnym dla Europejczyków, umożliwi Ci i niezwykłą podróż w głąb siebie, własnej świadomości, prowadząc do pełniejszego poznania samego siebie.

W 2015 również poznałem osobiście światowej klasy gwiazdę Kevina Levrona.

Miałem możliwość krótkiej rozmowy z nim. Bardzo dobrze zapamiętałem to spotkanie.

 Dlaczego?

Otóż Kevin powiedział coś, co utkwiło mi w pamięci do dziś…„Pamiętaj, że nic nie jest takim jak się wydaje”

Czy wiesz, co miał na myśli?

Powyżej wymieniłem osoby, które miały największy wpływ na mój rozwój, było i jest ich jeszcze więcej. Każdemu z nich bardzo dziękuję i jestem wdzięczny za wiedzę, jaką mi przekazali.

„Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi” – Platon

Istnieją również inne osoby, które wciąż mają ogromny wkład w mój rozwój i które wspierają mnie na każdym kroku. Zawszę, będę im wdzięczny, jednak na razie ich tożsamość musi pozostać tajemnicą.

Mimo tego gdzieś w mojej głowie zagnieździła się negatywna koncepcja, że nie jestem gotowy, aby dzielić się tą całą niesamowitą, dla większości sekretną wiedzą.

Uwierzysz?!

Na szczęście obudziłem się z tego snu. Otworzyłem umysł i dostąpiłem daru, jakim jest świadomość.

Poznałem PRAWDĘ (wkrótce pojawi się artykuł, jak przestać być więźniem własnych myśli i umysłu).

Dojrzałem do tego, żeby zrozumieć i zaakceptować, że to, co robie ma wartość nie tylko z mojego punktu widzenia, ale też z punktu widzenia szeroko rozumianej grupy odbiorców, społeczności.

Zaufałem sobie. Uwierzyłem, że mam wiedzę i umiejętności, które realnie pomagają prawdziwym ludziom!

Pomagają rozwiązywać ich problemy, pozbywać się kompleksów, sprawiają, że finalnie czują się lepiej ze sobą.

To niesamowita wartość. Nie do przecenienia.

Ukonstytuowałem wewnętrznie swoją misję. Misję, którą chcę się z Tobą podzielić.„Moją misją jest tworzenie najbardziej efektywnych narzędzi do pracy z ciałem, umysłem i duchem oraz dzielenie się nimi z Tobą w celu podniesienia jakości Twojego życia i życia Twoich bliskich”.

Poświęciłeś mi bardzo dużo swojego cennego czasu, dziękuję Ci za to.

To, że przeczytałeś ten artykuł oznacza, że byłem w stanie zainteresować Cię swoją osobą oraz wiedzą, jaką mogę Ci przekazać.

Już dziś chcę dać Ci możliwość „wstępnego testu” Karola Wyszomirskiego, czyli Charlesa Power’a. Przygotowałem coś dla Ciebie.

Darmowy raport pt. “The MIssing Morning Secret”, którego treść wynika z wiedzy i doświadczeń, o których pisałem wcześniej.

„Odkryj sekret stojący za UltraFasting Diet i przyspiesz swój metabolizm naturalnie na cały dzień o 317%!”

Pobierz go proszę i skonfrontuj ze swoją aktualną postawą na tematy, które w nim poruszam.

LINK DO POBRANIA —-> www.powercharles.com/mmsecret

Pozwól, że na koniec zadam Ci jeszcze jedno pytanie – Czy już zauważyłeś narastającą w sobie ciekawość, jak wiele możesz się nauczyć w prosty i przyjemny sposób?

To fascynujące jak dużo wiedzy mogę Ci przekazać. Wiedzy, dzięki której usprawnisz swoje ciało, umysł i ducha.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat taktyk światowej klasy ekspertów, zapraszam do lektury mojego bloga oraz udostępnienia artykułów.

Będzie to dla mnie równoznaczne z tym że jesteś osobą inteligentną, która ceni sobie wiedzę merytoryczną, jak i również lubi proste i skuteczne metody w osiąganiu celów.

Co ważne, doda mi to jeszcze więcej motywacji do tworzenia treści i pisania, jeśli będę widział, że jesteś nimi zainteresowany lub zainteresowana!

P.S. Mnóstwo fascynującej wiedzy czeka na Ciebie, czeka na Twoje odkrycie. Przyswajaj ją i dziel się nią z innymi. Naprawdę warto!

To Your Success,
Karol Wyszomirski aka Charles Power

Napisane przez
Karol Wyszomirski

Zostaw komentarz